Nagrody

Wyniki testów prasowych

AUTOLAND na 1 miejscu!

Z dumą i wielką radością przekazujemy Państwu wyniki VIII edycji Badań Preferencji Kierowców 2020 w Polsce – Marka #1 przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” i portal WybórKierowców.pl.

Spośród 25 marek biorących udział w badaniu Wybór Kierowców 2020 w kategorii kosmetyki samochodowe, marka Autoland zdobyła 1 miejsce!

Tegoroczna edycja Badania obejmowała ponad 130 pytań w dziewięciu przekrojowych kategoriach dotyczących całego rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jak co roku objęła również kategorię  kosmetyków samochodowych.  Zastosowana metoda badawcza, wzorowana była na badaniach prowadzonych przez amerykańskie organizacje JD Power i Consumer Report, badające od lat rzeczywiste preferencje konsumentów, sposoby podejmowania decyzji zakupowych oraz przywiązanie do marek. W edycji 2020 programu Marka #1 Czytelnicy wypełnili ponad 100 tysięcy ankiet.

Jesteśmy polską rodzinną firmą. 30 lat temu rozpoczęła się nasza przygoda na rynku kosmetyków samochodowych,  bez technologii, kapitału i know-how. Mieliśmy za to zdolny zespół, pełen entuzjazmu i wiary w wysoko postawiony cel, że będziemy w stanie konkurować z dużymi międzynarodowymi  markami.

Dziś po latach konsekwentnej pracy, inwestycjach w rozwój i badania dostarczamy starannie przemyślane, bezpieczne produkty do mycia i pielęgnacji samochodu, które znajdują uznanie polskich kierowców.  Za nami uplasowały się duże, globalne marki (Sonax, Meguiar’s, Turtle Wax, Motul, Wurth), których produkty często stereotypowo postrzegane są jako lepsze od polskich produktów.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzaliście nas w przeszłości i teraz, kiedy codziennie kupujecie nasze produkty.

Dziękujemy również naszym Partnerom biznesowym za wsparcie, jakiego nam udzielacie.

Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. W trwały sposób zakleja przebicie i pompuje oponę. Umożliwia kontynuowanie jazdy do warsztatu bez potrzeby korzystania z pomocy drogowej. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr 38 wrzesień 2019

MOTOR – Wybór Kierowców 2019!

Z dumą prezentujemy Państwu wyniki siódmej edycji badań preferencji kierowców w Polsce przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” nr 2/2019 czerwiec-lipiec.

Badania obejmowały sto dwadzieścia pytań w siedmiu kategoriach rynku motoryzacyjnego, wśród których znalazły się też kosmetyki samochodowe. Metoda badawcza wzorowana jest na badaniach prowadzonych przez amerykańskie organizacje JD Power i Consumer Report.

W 2019 roku łączna ilość nadesłanych do tygodnika MOTOR wypełnionych ankiet przekroczyła sto pięćdziesiąt dwa tysiące.

W kategorii kosmetyki samochodowe polska marka AUTOLAND kolejny rok z rzędu zajmuje trzecie miejsce tuż za firmą SONAX i notuje wynik o jeden punkt procentowy lepszy niż przed rokiem tj. 51,3% zmniejszając dystans do niemieckiego i amerykańskiego producenta. 

A co najważniejsze, z opinią „AUTOLAND - świetny stosunek jakości do ceny” jest również najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

Jesteśmy dumni, że produkty naszej firmy są synonimem najwyższej jakości i cieszą się zaufaniem wśród kierowców. Wyprzedziliśmy duże, międzynarodowe marki: Turtle Wax, Plak, Motul, Wurth częstokroć stereotypowo postrzegane jako lepsze od mniej docenianych rodzimych.

Kiedy zaczynaliśmy przygodę z chemią samochodową 30 lat temu nie mieliśmy technologii kapitału i know-how. Mieliśmy entuzjazm i wiarę że będziemy w stanie konkurować z międzynarodowymi markami zarówno jakością, jak i ceną.

Dziś po latach konsekwentnej pracy, inwestycjach i nakładach na rozwój i badania osiągnęliśmy cel: dostarczamy przemyślane, innowacyjne produkty do mycia i pielęgnacji samochodu, produkty sprawdzone i bezpieczne, którym ufają nasi Klienci.

Dziękujemy wszystkim Partnerom handlowym za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia kupując nasze produkty.

Chusteczki do skóry. Najwyższej jakości chusteczki, z naturalnym woskiem pszczelim do czyszczenia i pielęgnacji siedzeń, podłokietników, obić drzwi i pokrowców wykonanych ze skóry. Usuwają powierzchniowe zabrudzenia. Przywracają elastyczność zabezpieczają skórę przed wilgocią oraz pękaniem. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018

Chusteczki do szyb i piór wycieraczek. Błyskawicznie usuwają brud, resztki owadów oraz tłuste i nikotynowe osady z szklanych powierzchni. Bez smug i zacieków. Poprawiają widoczność, idealne do czyszczenia i pielęgnacji piór wycieraczek. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018

MOTOR – Wybór Kierowców 2018!

Z dumą prezentujemy wyniki badania preferencji kierowców opracowanych przez tygodnik Motor (wyd. nr 2 czerwiec 2018). Badanie wzorowane na programach badawczych prowadzonych przez JD Power i Consumer Reports, zawierało 120 pytań obejmujących 7 kategorii rynku motoryzacyjnego dotyczących marek, produktów i usług motoryzacyjnych w Polsce. Łączna ilość odpowiedzi przekroczyła 144 000 wypełnionych ankiet. Znalazły się w nim również kosmetyki samochodowe.

W kategorii, pielęgnacja samochodów-kosmetyki samochodowe, polska marka AUTOLAND zajęła 3 miejsce tuż za marką Sonax i Meguires. Pozostawiliśmy w tyle duże, międzynarodowe firmy: Turtle Wax i Wurth, Plak będąc najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

To, jak marka i jej pochodzenie, wpływa na postrzeganie produktu jest w Polsce bardzo głęboko zakorzenione. Zagraniczne, droższe marki były dotychczas, stereotypowo postrzegane jako znacząco lepsze od rodzimych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że praca naszego zespołu i inwestycje w rozwój i jakość produktów jest doceniana przez kierowców.

Dziękujemy!

Do czyszczenia tapicerek. Zawiera aktywny tlen pomagający usunąć nawet uporczywe zabrudzenia z samochodowych tapicerek, dywaników, podsufitek, obić drzwi i pokrowców wykonanych z tkanin i Alcantary. Usuwa plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów i napojów itp. Doceniony w teście preparatów do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza w Ąuto Świecie – 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobry.

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 6 czerwiec 2015

Chusteczki do kokpitu. Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając matowo-satynową powierzchnię. Usuwają odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Antystatyczne – ograniczają gromadzenie się kurzu. W teście Auto Świata 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobre.

Do naprawy opony – tzw. łatka w sprayu. Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. W trwały sposób zakleja przebicie i pompuje oponę. Specjalny adapter pozwala zrobić to szybko, bez wysiłku i bez zdejmowania koła. W krytycznej sytuacji na drodze może okazać się niezbędna. Warto wtedy mieć „pod ręką” produkt wart zaufania. W teście Auto Świat produkt Autoland uzyskał 5 gwiazdek wraz z rekomendacją: Polecamy!

AUTO ŚWIAT NR 42 13 PAŹDZIERNIKA 2014

Blag Plus – pianka do opon. Przywraca oponom oryginalny kolor i wydobywa ich czerń/efekt „mokrej” opony. Łatwe i komfortowe nanoszenie. W teście Auto Świat Poradnik uzyskała ocenę: doskonałe!

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 8 sierpień 2014

Certyfikaty

Jakość koncentratu letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Letniego 55255786-2

Jakość letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Letni 55263204-1

Jakość koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Zimowego -60°C 55255786-1

Jakość zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Zimowy 55253726/16-1

Jakość wosku twardego AUTOLAND obejmująca również trwałość ochrony powłoki lakierniczej potwierdzona w teście DEKRA GmbH/Stuttgard.

Raport Test Ultrawosk 55247565/14

Jakość płynu do chłodnic DYNAGEL 2000+ potwierdzona testem TÜV Rheinland.

Certyfikat Test Dynagel 2000+

Właściwości biobójcze PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJIWłaściwości biobójcze PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA